Site Yönetim ofisini ziyaret ederek Site Yönetim tarafından kamu kuruluşlarına beyan edilmesi gereken bilgileri içeren “Site Sakini Bilgi Formu”nu doldurunuz.

Siteye kiracı olarak taşınıyorsanız, kira kontratının bir fotokopisini Site Yönetimine veriniz.

Site Yönetim ofisinde dairenize düşen işletme avansı payı (aidat) hakkında tarafınıza detaylı bilgi verilecektir.

Telefon hattınızın müracaatı için Telekom Müdürlüğü’ne bizzat başvurulması gerekmektedir. Ayrıca İnternet, Digiturk, DSmart ile ilgili iletişim bilgileri web sitemizin önemli telefonlar bölümünde mevcuttur.

Sitemizde taşınma işlemlerinizi Site Yönetimine 1 hafta önceden bilgi vermeniz gerekmektedir. Sitemizde taşınma işlemlerinizi hafta içi 09.00 ile 18.00, cumartesi günleri 10.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Pazar günleri ve resmi tatillerde taşınma işlemi yapılmamaktadır. Taşınma sırasında nakliye firması, bina ön girişinin kapatılmaması, blok içlerindeki duvarlara zarar verilmemesi gibi konularda özel olarak uyarılır. Sitemizden ayrılacak olan daire sakinlerimizin siteye nakliye aracı girmeden önce muhasebe servisi ile görüşerek aidat bakiyesini kapatması gerekmektedir. Aksi takdirde araç giriş ve çıkışı yapılamamaktadır.

Taşınılan daire içerisinde yapılacak olan boya, gürültülü montaj ve dekorasyonlar hafta içi sabah saat 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında yapılabilmektedir. Hafta sonu çalışma yapılmamaktadır.

Site Giriş Kartı

Aqua City 2010 Toplu Yapı Sitemizde, yaşam alanlarını daha güvenli hale getirmek, dışarıdan gelen ziyaretçilerin kullanacağı alanlara gerekli sınırlandırmaları yapmak amacı ile Kontrollü Kart Sistemi uygulanmaktadır.

Bu uygulama ile Sitemizde, Sosyal ve Spor tesislerini denetim ve kontrolünü sağlamak, oluşabilecek olası güvenlik sorunlarının önüne geçerek siz site sakinlerimizin Ticari Alanlarda, Sosyal Tesisler ve Site yaya giriş-çıkış kapılarında beklemeden rahat geçiş yapabilmeniz amaçlanmıştır.

Kartlar Sitemizde ikamet etmekte olan Ev Sahibi ve Kiracılara verilmektedir.

Manyetik Kart için gerekli evraklar
– Manyetik Kart talep formu (Site Yönetiminden alınacaktır)
– Kişilerin 1 adet vesikalık fotoğrafları

Bu evraklarla birlikte başvurmanız halinde resimli manyetik kartlarınızı Site Yönetiminden temin edebilirsiniz.

Siteye Giriş ve çıkışlar 3 noktadan gerçekleşmekte olup, ziyaretçi girişleri sadece Ana Giriş noktasından yapılabilmektedir.